Jak pomáháme

Aby však bylo tato zvířata kam vracet, je třeba
o krajinu správně pečovat.

Dále se zaměřujeme na ochranu mokřadů a obnovu tůní a tůněk, péči o prosluněné louky a stepi, vřesoviště a písčiny, apod.

Už přes 30 let se staráme o přírodu u nás i v zahraničí. Společně pečujeme o stovky cenných kousků přírody počínaje loukami, kde je hic, že by se pic, a konče mokřady, kde je ta práce fakt lahůdka, když stojíte po kolena ve vodě. Ale my se toho nebojíme, protože nám to dává smysl. To vše by ale nebylo možné bez vaší podpory. Prosím, podpořte naši činnost pravidelným nebo jednorázovým příspěvkem a pomáhejte přírodě spolu s námi. Děkujeme.
Moc děkuji za Elvíru
Dobrý den, přátelé.
Malý příspěvek, pokud to bude možné, posíláme na léčení čápice Elvíry z Bohuslavic u Trutnova. Za Vaši péči a snahu k vyléčení nemocné Elviry děkují důchodci ze Šumavy.
Dobý den, děkujeme, že jste se ujali zraněné poštolky. Matouš
Na péči o Elvíru od Heleny a Ivany
Děkujeme za pomoc čápici Elvíře z Bohuslavic! Kubrychtovi
Děkuji moc za Vaši angažovanost pro přírodu a zvířátka v nouzi.
Děkuji všem v JARO Jaroměř za jejich práci.
Na léčbu očiček Elvíry z Bohuslavic
Pro Elvírku, ale i pro všechna zvířátka, která máte v péči. Není to moc, ale spousta kapek dělá moře! Děkuji za to, co děláte!
Dobrý den , děkuji za šikovnou záchranu čápice Elvíry.Posílám finanční podporu.Doufám,že zvážíte její vypuštění letos,vzhledem k tomu,že neměla příležitost se dostatečně na takdlouhou cestu připravit.Pokud zůstane a dozvíme se to,další penízepošlu.DíkE.P.